Hakkımızda

Soğutma sistemleri, ayrıntıları ve alt ürünleri fazla olan ancak bundan da önemlisi özen ve dikkat gerektiren mekanizmalardır. İstanbul Ekovat Endüstriyel Soğutma Malzemeleri bu nedenle müşterilerine sadece satış yapmayı değil, aynı zamanda müşterilerini doğru ve kaliteli malzeme seçme konusunda da aydınlatmayı amaç edinmiştir. Böylece kurulacak soğutma sistemlerinin uzun ömürlü, kaliteli ve arıza, problem riski minimum seviyede olacak şekilde oluşturulmasını amaçlamıştır. Doğru hesaplama ve doğru malzeme seçimi, düzgün tasarım ve tekniğine uygun montaj bir soğutma sisteminin olmazsa olmazlarıdır. Bunların düzgün gerçekleştirilmesi durumunda sistemler uzun ömürlü olup yıllarca sorunsuz hizmet vermektedir. Bu nedenlerden dolayı İstanbul Ekovat Endüstriyel Soğutma Malzemeleri  müşterilerine kaliteli ürün ve malzeme sunmaktan asla ödün vermemektedir. Müşterileri ile satış sonrası ilişkilerini de en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

MİSYON

İstanbul Ekovat Endüstriyel Soğutma Malzemeleri olarak faaliyet gösterdiğimiz soğutucu sistemleri alanında yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen, kaliteli ürünleri ve teknik hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

VİZYON

İstanbul Ekovat Endüstriyel Soğutma Malzemeleri bünyesinde gerçekleştirdiğimiz soğutma sektöründeki çalışmalarımızla yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.


E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.